Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-19, 19:50   #7
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dziewczyny - myślałam o tym zamówieniu, karty nie mam, ale Erato pisała, że można zapłacić przelewem (oczywiście w E). Oto co wymyśliłam;
1. po pierwsze jak zapłacić - przelewy w E są drogie z polskiego banku, więc może skorzystamy z pomocy mojego przyjaciela, na stałe mieszkającego w Niemczech, który taki internetowy przelew w E może nam puścić w każdej chwili. Szczegóły techniczne nie stanowią problemu - ja daję mu gotówkę do ręki (w E oczywiście), on robi nam przelew ze swojego konta.
a) musiałaby wszystkie chętne zrobić mi przelewy w zł na konto - przeliczymy po średnim kursie dnia, wypłacę - kupię E - dam koledze.

2. Termin - moim zdaniem wrześnień to termin najlepszy - wiele znas planuje Paulę na jesień, zresztą do czerwca mało czasu, kilka z nas wyjeżdża - no i kasę trzeba naszykować, podjąć decyzję co która kupuje, jak duże robimy zamówienie, dać czas na przelewy, obliczyć koszta.

Moim zdaniem technicznie bez problemu - sprawnie będzie - już moja w tym głowa, czasu do września na organizację wystarczająco dużo - nic tylko kupować.

Co wy na to?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując