Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 20:07   #8
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny - myślałam o tym zamówieniu, karty nie mam, ale Erato pisała, że można zapłacić przelewem (oczywiście w E). Oto co wymyśliłam;
1. po pierwsze jak zapłacić - przelewy w E są drogie z polskiego banku, więc może skorzystamy z pomocy mojego przyjaciela, na stałe mieszkającego w Niemczech, który taki internetowy przelew w E może nam puścić w każdej chwili. Szczegóły techniczne nie stanowią problemu - ja daję mu gotówkę do ręki (w E oczywiście), on robi nam przelew ze swojego konta.
a) musiałaby wszystkie chętne zrobić mi przelewy w zł na konto - przeliczymy po średnim kursie dnia, wypłacę - kupię E - dam koledze.

2. Termin - moim zdaniem wrześnień to termin najlepszy - wiele znas planuje Paulę na jesień, zresztą do czerwca mało czasu, kilka z nas wyjeżdża - no i kasę trzeba naszykować, podjąć decyzję co która kupuje, jak duże robimy zamówienie, dać czas na przelewy, obliczyć koszta.

Moim zdaniem technicznie bez problemu - sprawnie będzie - już moja w tym głowa, czasu do września na organizację wystarczająco dużo - nic tylko kupować.

Co wy na to?
Dla mnie bomba!
Wszystko mi pasuje!


Dzięki za chęć pomocy! Miejmy nadzieję, że nam się uda!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując