Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-19, 20:14   #9
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

dziękuję przede wszystkim za zainteresowanie sprawą

Kate30 myslę, że Twoja propozycja może być kołem ratunkowym jeżeli nic innego nie wyjdzie
jednak według mnie bardziej pewnym i sprawnym sposobem jest jednak zapłacenie kartą (choć niestety nie orientuję się jak to wygląda w praktyce - z róznych informacji wywnioskowałam, że nie wiąże się to z kosztami i pieniążki docierają praktycznie od razu - jeżeli się mylę proszę mnie poprawić)..

trzeba pamiętać, że osoba która składałaby zamówienie musi bardzo uwaznie zamówić wszystkie kosmetyki z listy..wpisać wszystkie dane do wysyłki.. i najlepiej żeby robił to ktoś kto ma w tym już jakieś doświadczenie (a Wizażanki chyba mają rózne doświadczenia z zakupem kosmetyków
poza tym może wyjśc z tego spora kwota..i jednak bezpieczniej jest załatwić wszystko elektronicznie :0

muszę przyznać że dla mnie najlepszym terminem byłby początek lub połowa czerwca .. (we wrześniu zawsze może być druga tura dla chętnych )

a póki co prosze się wpisywać i zobaczymy co z tego wyjdzie

__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując