Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-29, 13:29   #11
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
L_V pozwolę sobie na stwierdzenie, że jestes niesamowita!Zrobię co nakazujesz Mam nadzieję, że nie dojdzie do Kujawskiego, a jeśli nawet to wiem gdzie szukać pomocy. Dziękujei już się usuwam w cień by inni mogli skorzystać z Twojej przeogromnej wiedzy

Gdyby coś to pytaj smiało


Cytat:
Napisane przez bogotta Pokaż wiadomość
to ja tez poprosze o ocene mojej pielegnacji
mam 39 lat od paru zaledwie miesiecy znam wizaz.pl i pod wplywem lektury wielu watkow postanowilam walczyc z upywajacym czasem ,moja skora ?--nigdy nie mialam zadnych problemow z tradzikiem jedynie strefa T tłustawa -na nosie pory i cos tam z tych porow bialo zółtego wystaje ,duza sklonnosc do przebarwien -ale od zawsze stosowalam filtry tylko nie wiedzialam ze sa stabilne i nie i ze to trzeba az tyle nakladac.
oto moje nowosci
na noc--- co 3,4 dzien RetinA 0,05 --efekt niewielkie łuszczenie w okolicach ust i brwi ,stosuje ten krem zamiennie z hydracid alfa + i tłusciochem typu lipobase,co tydzien maseczka aspirynowa a po niej piling z pozostalych grudek
dzien ---serum vit C -20 firmy REXOL-USA,filtry Anthelios 40 albo ROC Minesol 30.pudru nie stosuje
twarz zmywam NIVEA VISAGE gentle facial wash bez SLS ,
zamierzam kupic hydrolat oczarowy i serum jedwabne czy cos jeszcze???czy na nos i brode moze powinnam zadzialac Effaclarem?
No super! Nic dodac nic ując! Effaclar nie jest konieczny - masz przeciez maseczkę aspitynową.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując