Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-29, 15:07   #15
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
a ja planuję tak na zaskórniki

1 noc- Effaclar
2 noc - clarena - jako nawilżenie
3 noc - Effaclar
4 noc- Clarena i tak w kółko żeby zobaczyć co na to moja twarz, jak przez tydzien będzie ok to dołoże jeszcze tonik z BU- BHA 2% na początek


a w dzień

hydrolat oczarowy lub geraniowy, mleczko z Vichy Capital Solei 50 , ewentualnie mogę jeszcze dołożyć w razie jakiegoś przesuszenia lub podrażnienia Clarena Sebum Control - nawilżający beztłuszczowy kremożel ( leży sobie nietknięty narazie )

mycie bużki ziają antybakteryjną narazie, ale jestem w trakcie poszukiwan czegoś fajniejszego , pudry, podkłady i korekrory - ostatnio używam baaardzo żadko, w razie wyższej konieczości

Pewnie za jakieś dwa trzy tygodnie będę chciała wymienić niektóre pozycje na coś mocniejszego z braku widocznej poprawy

Przesuszenia na razie się nie lękam, przez rok używałam Differin i nie dał rady, a podobno wysusza nieżle i powoduje wysyp, coś tam zadziałał ale nie wiele, więc mam nadzieję że tym razem będzie lepiej
Anastazjaa, wygląda dobrze. Tylko z ta Clareną już sama wiesz - jeżeli okaze się że w skąłdzie jest jednak te 4% kwasó (jak dorwiesz pudełko) to na dzień odpada. Tylko filtr i ewentualnie jakieś serum.
Nie wiem jak to lekkie serum z Clareny - ale w przypadlu przesuszenia po kwasach może nie wystarczyć.
Aha, i tydzień to za mało aby zobaczyc działąnie tych preparató. Dla AHA - ok 3 tyg, dla Effaclaru - min 4 mce.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując