Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-30, 09:11   #23
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Moja rada: retin stosuj nie punktowo, a na całą twarz. Dzięki temu załatwoasz takei sparwy jak: nierówności skóry, przebarwienia, zmarszczki no i ewentualne niespodzianki.
retinu nie stosujemy oczywscie codziennie, wystarczy zacząć od 1-2 razy w tyg. Przyda się kojąco-nawilżający krem przy ewentualnych podrażnieniach. Proponuję rozstać się z kremami matującymi - kiedy ich używac? Na dzień filtr, a na noc nie ma sensu zapychać skóry skrobią (która zazwyczaj w tych kremachh jest).
Pzy braku podraznień, możesz pomyślec o wprowadzeniu do pielęgnacji serum z wit C.
jejku baaaaardzo Ci dziękuję za odpowiedź
Troszkę boję się tego Retinu A bo np. teraz używam go 3 dni pod rząd i już mi schodzi skóra nie wygląda to za fajnie. Ale skoro piszesz żeby 1-2 razy w tygodniu to może efekt nie będzie tak drastyczny.
Kremów matujących używam na noc ponieważ innych nie mam. To serum z witaminą C możesz mi polecić jakąś konkretną markę?? Będę bardzo wdzięczna
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując