Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starodawność :), sentymentalizm w ukochaniu perfum :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 20:23   #20
kolgrimm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: De profundis
Wiadomości: 84
Dot.: Starodawnosc:)sentymental izm w ukochaniu perfum:)

Cytat:
Napisane przez olcia7 Pokaż wiadomość
To ja też się dołączam do zaklętego kręgu wielbicielek staroci , bo niedawno zapałałam chęcią posiadania nadgryzionego zębem czasu Wild Musk Coty. Niezmiernie żałowiałam, że nie można już dostać tego egzemplarza "z kulką" (wycofali, bo pewnie niehigienicznie), bo zapach wody toaletowej to już nie to samo, ale....... i tak uważam, że zapach Wild Musk to jeden z najbardziej wyszukanych zapachów.... misiowy, przyjemny i przytulny, ma coś w sobie. No i przede wszystkim mam do niego sentyment.I chyba przypomniałam sobie o tym zapachu w samą porę (kupiłam rok temu), bo teraz to już w ogóle nie można go uświadczyć, jest wycofany.
Żałuję, że Vanilla Fields (tudzież Musk) już też nie ma na naszych półkach, przypomniałabym sobie ten zapach.
No i cały czas odkrywam już dawno wycofane zapachy i pałam chęcią posiadania ich
Z Wild Musk nie będziesz miała kłopotu - teraz występuje jako czarne Exclamation (opakowanie jest czarne, wykrzyknik chyba różowy)
kolgrimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując