Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-25, 20:25   #1431
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Odnośnie do zdjęć i awatarów phdwao - istotnie, robisz nam tu za żywą reklamę Effaclaru.
jejudziękuję

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
stosowałam w okresie maj - lipiec effaklar k, rano i wieczorem, nie mając wtedy zupełnie pojęcia o tym, że kwasy wystawiają skórę na "słoneczne niebezpieczeństwa ". Na początku był fantastyczny, później mnie wysypało, a przy drugiej tubce specyfik przestał działać. Teraz, od kiedy łykam salfazin i unikam kosmetyków przeciwtrądzikowych, stan mojej cery bardzo sie poprawił, ale zostały pojawiające się często czerwone plamy(uwrażliwienie cery przez stosowanie oxy i innego alkoholowego paskudztwa przez okres szkolny)i rozszerzone pory oraz zaskórniki na nosie, policzkach, brodzie i czole. Myślę, że to ostatnie jest wywołane stosowanie effaklaru bez odpowiedniej ochrony. Czy myślicie, że mogłabym jeszcze do niego wrócić, kiedy skóra się już uspokoi? Oczywiście używając na dzień tylko filtrów? jaka pora roku jest najbardziej sprzyjająca, żeby rozpocząć kurację?
pozdrawiam
jak dziewczyny pisały pora jesień/zima jest bardzo dobra(najlesza!) na kwasy, tylko cierpliwości

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja robię sobie maseczkę aspirynową, tak raz-dwa razy w tygodniu, a co te dwa tyg. delikatnie nią peelinguję buzię. Jest potem cudowna!!! Nakładam nawilżacz i uważam to za super rozwiązanie, szczególnie, gdy nie ma się (a ja nie mam) całkowitego łuszczenia naskórka, a tylko co chwilę odstaje mi jakaś skórka.
Nie nakładam po takim peelingu Effaclaru, bo głównie narzekam na wysuszenie i odwodnienie, więc przynajmniej liczę, że taka odsłonięta skórka lepiej się nawilży



Popieram
dziękujęco do pilingu to ja raz na 2 tygodnie robię p.enzymatyczny

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
to znaczy ie chodziło mi dokładnie o zaskórniki, tylko o zaognione, rozszerzone pory - głównie na policzkach - i zastanawiam się nad powodem tego

a do effaklaru jak najbardziej chcę wrócić, tym razem z filtrami

a jak z pora zimową? bo w chwili obecnej muszę trochę pooszczędzać , a poza tym wykończyć xerialine, którego mam jeszcze pół butli, a używam do twarzy

btw dziekuję za odp
jesli buzia się uspokoi to zastosuj effaclar,jak piszesz z filtrami koniecznie

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
no wlasnie. lysanel wiec nie dla mnie. sprobuje po prostu z druga tubka Effaclar, a jak bede miala wiecej pieniazkow, to zrobie zamowienie na mazidlach i sprobuje tonik BHA.
dobry pomysłcierpliwości: cmok:
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Lysanel ma ok 10% AHA
dobrze wiedzieć
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując