Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co się stanie? Na brąz blond?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-30, 16:45   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co się stanie? Na brąz blond?

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Nie ma możliwosci, aby włosy zafarbowane na brąz rozjaśnić bez ingerowania dekoloryzatora lub rozjaśniacza. Jeśli położysz blond na brąz, to oprócz tego, że włosy dostaną następną niszczącą dawkę chemii, nic sie nie stanie, nie zmieni to koloru włosów farbowanych. Radziłabym dekoloryzację i to najlepiej u fryzjera, a może fryzjer wymyśli inna metodę, może pasemka?


edit: Odpowiem od razu uprzedzajac Twoje ewentualne pytanie - nie jestem fryzjerką i nie pisze tego, żeby pomóc fryzjerom zarobić . Piszę, bo wiem, co to znaczy samemu zniszczyć sobie włosy, w dodatku zupełnie bezsensownie...
Zupełnie się nie zgadzam. Fakt , że dużo z tego może nie być, ale jeśli położysz na brąz farbę blond rozjasniającą ( np Garnier Nutriss natea, rzezc jasna trztymając dłużej) możesz uzyskac odcień nieco jasniejszy(* choć najpewniej ciepły). natomiast sama piszesz, że chcesz zmienić kolor o ok 2 tony, zatem w drogerii sa dostępne farby rozjasniające o ok 2-4 tony-zawierają stosowną dawke rozjaśniacza, ale nie jest to ten najmocniejszy rozjaśniacz-( np Palette Delux, z Welli), potem na to możesz położyć chociazby szampon koloryzujący w odpowiedniej barwie , aby zakryć nierówności. Po takich zabiegach włosy nie powinny się , az tak zniszczyc, szczególnie jeśli masz mocne i dobrze odżywione ,a w domu dobre odżywki.( pisze to jako osoba wielokrotnie rozjaśniająca i dekoloryzująca włosy z różnych odcieni, obecnie po przejściu z czarnego na ładny jasny blond,niestety odrosty mam dośc ciemne więc musze kombinować

Aby zmienić kolor o dwa tony nie jest potrzebna dekoloryzacja i ja ją w tym przypadku stanowczo odradzam, ten zabieg jest wskazany przy radykalnych zmianach , przy tak małych jest możliwośc użycia innych środków.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując