Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co się stanie? Na brąz blond?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 08:16   #8
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Co się stanie? Na brąz blond?

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Zupełnie się nie zgadzam. Fakt , że dużo z tego może nie być, ale jeśli położysz na brąz farbę blond rozjasniającą ( np Garnier Nutriss natea, rzezc jasna trztymając dłużej) możesz uzyskac odcień nieco jasniejszy(* choć najpewniej ciepły). natomiast sama piszesz, że chcesz zmienić kolor o ok 2 tony, zatem w drogerii sa dostępne farby rozjasniające o ok 2-4 tony-zawierają stosowną dawke rozjaśniacza, ale nie jest to ten najmocniejszy rozjaśniacz-( np Palette Delux, z Welli), potem na to możesz położyć chociazby szampon koloryzujący w odpowiedniej barwie , aby zakryć nierówności. Po takich zabiegach włosy nie powinny się , az tak zniszczyc, szczególnie jeśli masz mocne i dobrze odżywione ,a w domu dobre odżywki.( pisze to jako osoba wielokrotnie rozjaśniająca i dekoloryzująca włosy z różnych odcieni, obecnie po przejściu z czarnego na ładny jasny blond,niestety odrosty mam dośc ciemne więc musze kombinować

Aby zmienić kolor o dwa tony nie jest potrzebna dekoloryzacja i ja ją w tym przypadku stanowczo odradzam, ten zabieg jest wskazany przy radykalnych zmianach , przy tak małych jest możliwośc użycia innych środków.
Zanim zaczniesz cytować i mówić, że sie nie zgadzasz, przeczytaj ze zrozumieniem post, bo widze, że tego nie zrobiłaś. Farba blond a garba blond ROZJAŚNIAJĄCA to OGROMNA różnica, to praktycznie taki rozjaśniacz, tylko nazwany farbą. Doskonale wiem, co mówie, ponieważ wielokrotnie przechodziłąm z czerni bądź rudości do blondu, na różne sposoby i nie ma możliwości rozjaśnienia farbowanego brązu przez nałożenie zwykłej farby w kolorze blond, FARBA TAKA MUSI BYĆ ROZJAŚNIAJĄCA.

Poza tym dekoloryzatorem również można zejść o 1-2 tony, wcale nie trzeba trzymać go tak długo, aby otrzymać blond...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2006-10-31 o 09:03
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując