Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-29, 16:48   #2325
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
i mama kupiła mi liliową bazę YSL, fajna jest (przynajmniej narazie)
Ciekawa jestem, jak wyglada taki liliowy kolor na twarzy. Kusi mnie barrrdzo liliowa baza Smashbox (mozna ja aplikowac samodzielnie- bez podkladu), ale obawialam sie, ze bede wygladac trupio-sino

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Tego odcienia Vanilla Meringue nigdy nie widziałam w sprzedaży, następny w kolejności był 01 Cream Beige, dla mnie i tak za ciemny. Ciekawa jestem, czy faktycznie ten jaśniejszy odcień byłby dobry dla b. bladej chłodnej karnacji. Niestety, ostatnio kiepsko w ogóle z dostępnością kolorówki Lumene. Słyszałam, że Lumene może być w Galerii Centrum. Czy któraś z was widziała tam kosmetyki tej firmy?
Rowniez go nigdy nie widzialam. Nie zapytalam, czy to nowosc, czy po prostu do tej pory mieli braki w asortymencie . Mam b. blade(prawie biale) cialo i dlonie, dlatego gdy testuje na nich podklady, wszystkie wydaja sie ciemne (nawet Lumene Matt Vanilla), a Double Stay wygladal na bardzo jasny. Musze go dla pewnosci, jeszcze raz obadac- dzisiaj maznelam, porownalam z Matt Vanilla i wytarlam dlon- w koncu myslalam, ze go kupilam i przetestuje w domu
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując