Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 20:09   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Wszystkie argumenty za jakimkolwiek zabezpieczeniem padły z mojej strony w wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76587
Rozumiem że forum to na pewno przyciąga sporą ilośc nowych użytkowników ale może jednak dałoby radę zadbac jakoś o bezpieczeństwo osób które czynnie się udzielają na MM? Żadne zabezpieczenie nie uchroni w 100% przed kradzieżą zdjęcia ale na pewno w połączeniu np. z napisami znacznie to utrudni . Nie umieszczam od jakiegoś czasu swoich zdjęc nigdzie poza wizażem ale i tak spotykam się wciąż z kradzieżami mojego wizerunku i umieszczaniem go na różnych stronach o czym jestem wciąż informowana przez uczynne wizażanki (gdyby nie one nie wiedziałabym nawet o 1/3 moich zdjęc wędrujących gdzieś w sieci).
Padną tu zapewne argumenty że osoba która umieszcza swoje zdjęcia w sieci powinna liczyc się z ich zapisywaniem i rozpowszechnianiem bez jej zgody ale to bez sensu-czy w takim razie wszystkie mamy tego zaprzestac? MM ma zmarniec?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując