Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 20:23   #5
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Tak, jestem za zabezpieczaniem forum MM powyżej 100 postów i tak właśnie zagłosowałam w powyższej sondzie. Choć to nie jest jedyne rozwiązanie.
Nie przekonamy się jak to będzie działać jeśli tylko gdybamy. A gdybanie na nic się zdaje bo zawsze gdzie ile osób, tam tyle zdań. I bardzo słusznie że o tym dyskutujemy i poddajemy to pod rozwagę. Jednak uważam że trzeba wziąć przede wszystkim pod uwagę opinie osób takich jak Aga (Agabil) która jest na tym forum od 5 lat, ma największą ilość napisanych postów, do tego jest świetnym, rzetelnym Moderatorem, a do tego od lat udziela się czynnie na MM, tworząc piękne makijaże które są inspiracją dla wielu osób. I takich osób jest więcej, które wkładają w MM swoją pracę i serce, a ktoś potem bezczelnie kradnie ich własność posługując się jako swoją. I nie dziwię się że tracą cierpliwość bo każdy by stracił.
Jeśli MM ma nadal tętnić życiem to uważam że zabezpieczenie jest tu najsłuszniejszym rozwiązaniem.

To tylko moje skromne zdanie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując