Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 20:31   #6
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Technicznie wykonalne jest bardzo wiele. Jednak tworzenie forum o ograniczonym dostępie kłóci się z naszą polityką otwartego portalu i musiałabyś najpierw przekonać Agnieszkę, że powinniśmy prowadzić zamknięte fora dla wyselekcjonowanych użytkowników. Jeśli masz na to dobre argumenty, masz szanse przekonać Szefową

Nie chcę usilnie przekonywać i dręczyć nikogo
I nie jestem pewna czy mam dobre argumenty czy tylko mnie wydają się dobre.
Zależy mi na pokazaniu problemu,który narasta.
Bo można oczywiście powiedzieć,że wklejając swoje zdjęcia na ogólnodostępne forum należy być świadomym ryzyka ,ale..
Świadomość ryzyka ,a przeświadczenie graniczące z pewnością to dwie różne rzeczy.
Fakt,że wklejam zdjęcie na forum nie oznacza automatycznej zgody na pożyczenie zdjęcia,a wiem,że tak bywa to przez niektórych traktowane

Rozumiem politykę otwartości-absolutnie i bezsprzecznie.
Czy jednak podforum Moje Makijaże nie jest specyficzne?
Pokazujemy tam twarze-nie po to by pokazywać (od tego jest bajer.pl czy fotka.pl ),a po to by się uczyć,pochwalić,że coś wyszło albo dowiedzieć,że nie wyszło

Większość Wizażanek uczestniczących aktywnie ma MM jest równie aktywnymi Wizażankami więc tej grupie nie robi to różnicy.
Ktoś komu zależy i naprawdę da się Wizażowi wciągnąć (a daję obciąć sobie rękę ,ze tak jest w 90 % przypadków ) to i tak wystuka te 100 postów,nawet nie będzie wiedział kiedy.
Bardzo proszę,rozważcie to

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nie oznacza to, że nie boli nas kradzież zdjęć i ich wykorzystanie ze szkodą dla autorek. Ale jeśli ktoś podszywa się pod Ciebie, umyślnie usuwa ze zdjęcia Twoje znaki wodne, logo i napisy, to kwalifikuje się pod doniesienie na policję o popełnieniu przestępstwa. Ja sam nie mogę i nie będę zakładać, że wszyscy użytkownicy powyżej 100 postów nie są przestępcami, a Ci poniżej 100 już są.


Ale ja naprawdę mam ciekawsze rzeczy do roboty niż ciąganie się z Amandą po komisariatach
Bywam mściwa,ale chyba jednak więcej we mnie lenistwa,wystarczy mi spokój ducha ,ze moje zdjęcia nie widnieją na fotce opatrzone pokemonowym opisem traktującym o gorącej suczce...
Ja również nie jestem w stanie zakładać,ze użytkownicy powyżej 100 postów nie są przestępcami,ale uważam,ze takie ograniczenie to "wstępny przesiew" pozwalający choć trochę uciec przed tymi najbardziej leniwymi podglądaczami.

Złosiu...
Pytanie techniczne ....czy jeśli ktoś przegląda forum i jest niezalogowany lub zalogowany ,ale bez wiadomości -jesteś w stanie ustalić IP takiej osoby?
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując