Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 20:45   #10
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wystarczy że się zaloguje i już widzi
Owszem, ale już nie anonimowo
Znam jego numer IP, adres email... wystarczy do identyfikacji komputera, a w 95% przypadków do identyfikacji konkretnej osoby.

p.s. Ograniczenie po ilości postów (np. do 50) oznacza, że nowe osoby nie będą mogły zobaczyć nawet własnych zdjęć na MM. W ten sposób skutecznie ograniczymy napływ nowych użytkowników na forum MM. Nie wiem jaką decyzję podejmie AgaZ, ale:

- ja osobiście, jako szary użytkownik innych forów, nie starałbym się nawet dostać na tak restrykcyjnie moderowane (ograniczane) forum;

- ograniczanie napływu nowych użytkowników oznacza dla 95% forów śmierć głodową przez ugotowanie się w tym samym, niezmiennym towarzystwie;

- sondą zainteresowane są głównie osoby, które już padły ofiarą kradzieży zdjęć; Stąd nie dziwią mnie jej wyniki;

- niejako z mojej filozofii życia wynika, że jestem (prywatnie) przeciwnikiem wszelkich sztucznych ograniczeń i karania ogółu za winy jednostek; w Polsce jest to zasadą - jeśli w miasteczku jest jeden pijak, to wkoło parku ustawia się 30 znaków z zakazem spożywania alkoholu - taka cecha narodowa;

- zawsze współdziałamy z Wami i policją podczas dochodzeń, śledztw i ogólnie ścigania przestępców; skorzystajcie z naszej gotowości do współpracy

- argumenty o składaniu doniesienia o popełnieniu przestępstwa nie trafiają do mnie, bo ja sam często spaceruję na policję i dyktuję panom policjantom obszerne doniesienia na crackerów; dla mnie ograniczenie dostępu do forum osobom nowym jest formą ukarania większości za uczynki absolutnej mniejszości;


Sprawę pozostawiam Agnieszce, moje zdanie znacie.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując