Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 21:23   #15
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Uważam, że nie istnieje zabezpieczenie, które uniemożliwiałoby kradzież. Jeśli ktoś chce zapisać nie swoje zdjęcie i wykorzystać je do swoich niecnych celów to i tak to zrobi.
Ale jeśli osoby, które umieszczają swoje zdjęcia na MM mają czuć się bezpieczniej przez to, że będzie limit postów to jestem - ZA.
Tak sobie teraz myślę, czy za każdym razem przy okazji zapisywania zdjęć nie mógłby pojawić się komunikat, że zdjęcie jest własnością portalu i jego wykorzystanie jest nielegalne i odwołanie do regulaminu. Upierdliwe klikanie: "TAK - akceptuje regulamin" może zniechęcić niektórych
Zagłosowałam na tak, bo czułabym się bezpieczniej wiedząc, że nie każdy ma dostęp do moich zdjęć i że nie każdy może je sobie przywłaszczyć.

Podoba mi się propozycja Amistad, zawsze to jakieś zabezpieczenie. Albo zabezpieczeniem mogłby być coś takiego jak na rapidshare - żeby coś ściągnąć trzeba wpisać kod, i do tego tam jest tak, że trzeba wpisać symbole oznaczone kotkiem, a nie te oznaczone pieskiem. Kiedyś jeszcze przedstawiałam propozycję, by osoby mające postów mniej niż jakaś tam odgórnie ustalona liczba, widziały tylko miniatury zdjęć, a nie mogły ich otworzyć. Nie wiem czy jest to możliwe technicznie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując