Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 21:25   #16
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
.

p.s. Ograniczenie po ilości postów (np. do 50) oznacza, że nowe osoby nie będą mogły zobaczyć nawet własnych zdjęć na MM. W ten sposób skutecznie ograniczymy napływ nowych użytkowników na forum MM.

- ja osobiście, jako szary użytkownik innych forów, nie starałbym się nawet dostać na tak restrykcyjnie moderowane (ograniczane) forum;
Ktoś kto trafia na Wizaż przez wyszukiwarkę -staram się spojrzeć na problem z perspektywy potencjalnego nowego użytkownika - nie uderza prosto na MM,wiem z doświadczenia własnego i masy osób z którymi choćby na wizażowych spotkaniach wspomina się początki na forum-ale ok,to może być akurat średni argument.Nawet jeśli...
dlaczego nie starałbyś się dostać na tak restrykcyjnie moderowane forum?
Przyznam szczerze,że nie rozumiem.
Zniechęciłoby Cię to zamknięcie?


Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
. ograniczanie napływu nowych użytkowników oznacza dla 95% forów śmierć głodową przez ugotowanie się w tym samym, niezmiennym towarzystwie;

- sondą zainteresowane są głównie osoby, które już padły ofiarą kradzieży zdjęć; Stąd nie dziwią mnie jej wyniki;

NIE CHCEMY ZAMKNIęCIA i zaklajstrowania na amen forum MM,a jedynie ograniczenia.To duża różnica.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując