Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 21:41   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez aleksandra999 Pokaż wiadomość
Ktoś kto trafia na Wizaż przez wyszukiwarkę -staram się spojrzeć na problem z perspektywy potencjalnego nowego użytkownika - nie uderza prosto na MM,wiem z doświadczenia własnego i masy osób z którymi choćby na wizażowych spotkaniach wspomina się początki na forum-ale ok,to może być akurat średni argument.Nawet jeśli...
dlaczego nie starałbyś się dostać na tak restrykcyjnie moderowane forum?
Przyznam szczerze,że nie rozumiem.
Zniechęciłoby Cię to zamknięcie?


NIE CHCEMY ZAMKNIęCIA i zaklajstrowania na amen forum MM,a jedynie ograniczenia.To duża różnica.
1. Tak, zniechęca mnie konieczność przejścia jakiejś procedury, żeby coś tam dostać. I to nie z lenistwa, ale z przekory.

2. Nie pisałem nigdzie o ZAMKNIĘCIU forum w sensie forum niedostępnego, ale o ograniczeniu dostępu nowym użytkownikom. Jest to zamknięcie w sensie społecznościowym - mogę podać wiele przykładów forów, które zniknęły z powierzchni internetu po takim "ograniczeniu". Powód ograniczania jest nieistotny, ale sam fakt śmiertelnie niebezpieczny...


Cytat:
Napisane przez agabil1
Aguś, wątek o zabezpieczeniach napisami jest... http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118587
Ale - jak już pisałem - niewiele osób stać na program Photoshop, którego licencja kosztuje kilka tysięcy złotych (ok. 4.000 zł). Chyba wiecie, że zdjęcie obrobione w Photoshopie jest przez ten program oznakowane jako obrabiane w tym programie. Publikacja takich zdjęć w necie to proszenie się o kontakt z przedstawicielem firmy Adobe proszącym o podanie daty i miejsca zakupu licencji... Mam kontynuować?

Dlatego proponuję inne oprogramowanie oraz naszą pomoc w znalezieniu i opłaceniu specjalisty od GIMPa, który stworzy dla nas taki tutorial I będzie to tutorial dla użytkowników dobrego i darmowego oprogramowania, a nie dla nielicznych posiadających zasoby pieniężne na zakup drogiego softu.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując