Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 21:50   #22
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zagłosowałam na tak, bo czułabym się bezpieczniej wiedząc, że nie każdy ma dostęp do moich zdjęć i że nie każdy może je sobie przywłaszczyć.

Podoba mi się propozycja Amistad, zawsze to jakieś zabezpieczenie. Albo zabezpieczeniem mogłby być coś takiego jak na rapidshare - żeby coś ściągnąć trzeba wpisać kod, i do tego tam jest tak, że trzeba wpisać symbole oznaczone kotkiem, a nie te oznaczone pieskiem. Kiedyś jeszcze przedstawiałam propozycję, by osoby mające postów mniej niż jakaś tam odgórnie ustalona liczba, widziały tylko miniatury zdjęć, a nie mogły ich otworzyć. Nie wiem czy jest to możliwe technicznie
Pozwolę sobie zobrazować moją własną wypowiedź dot. zabezpieczaniq przed ściąganiem specjalnym kodem, który trzeba każdorazowo wpisać, gdy chce się zdjęcie zapisać na dysku. Załączyłam przykładowy kod jaki jest w rapidshare.

Czy jest to technicznie mozliwe, żeby w ten sposób zabezpieczyć zdjęcia na MM?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (8,2 KB, 62 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując