Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 21:55   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez aleksandra999 Pokaż wiadomość
Forum MM służy tylko do pokazywania makijaży,od rad jest przecież Wizażystka.

Aga...my nie chcemy zamknąć całego Wizażu tylko ograniczyć dostęp do jednego niewielkiego podforum.
Jednego z 43 ,nie licząc mniejszych,podczepionych.
Czy naprawdę ograniczenie dostępu do jednego sprawi,ze reszta potencjalnych nowych użytkowników ucieknie pochlipując w rękach w poczuciu odrzucenia?
Nie mówmy o ewentualnym zahamowaniu rozwoju bo on już się odbywa.
Coraz więcej osób ucieka z MM bo nie mają ochoty i czasu szarpać się z policją.
Aleksandro sama czytałam wiele razy jak dziewczyny pisały, że właśnie MM były inspiracją i bodźcem do zmian i eksperymentów z własnym wizerunkiem.
Nikt nie jest w stanie przewidzieć konsekwencji rozwoju MM jak i poszczególnych działów serwisu. Ale nie to jest głównym argumentem. Dla mnie najważniejsza jest SKUTECZNOŚĆ metody. Tak, żeby użytkownicy czuli się bezpiecznie.
Na zdrowy rozum lepsza jest metoda trwałego zabezpieczenia niż ograniczenia dostępu, który jest bardzo łatwo obejść.
To jak zabawa w kotka i myszkę. Lepiej żeby myszka była niezjadliwa, a nie tylko pod większą miotłą.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując