Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 22:17   #27
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zabiezpieczenie forum "Moje makijaże"

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale to niczego nie zmieni - zdjęcie będzie dalej zapisane i może być użyte w niecnych celach. Takie zabezpieczenie stosuje się dla automatów kradnących zawartość stron internetowych lub hotlinkowania.

Potencjalny złodziej po prostu wpisze kod i zapisze zdjęcie

Nadal sugeruję skupić się na helpie odnośnie zabezpieczania samych zdjęć, z fotkami i opisem specjalisty
Rozumiem. W sumie byłby to bardziej zniechęcacz niż faktyczne zabezpieczenie A to, żeby osoba która nie przekroczyła danej ilości postów widziała same miniatury zdjęć, a nie mogła ich otworzyć jest możliwe? Fakt, miniatury można też skopiować na dysk, ale już na takiej fotce się ich nie użyje. No i na miniaturze takiej osobie która zaloguje się na wizażu tylko po to, aby kopiować zdjęcia i używać ich jako swoich ciężko będzie ocenić, czy faktycznie jest to warte zachodu, czy faktycznie jesteśmy tak piękne by posługiwać się naszą twarzą...

Oczywiście jestem jak najbardziej za oznaczaniem zdjęć jako wizażowe i za dodaniem ostrzeżenia.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując