Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 17:02   #466
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość


Dziewczyny tak patrzę na wasze zdjęcia i czytam co piszecie o swojej skórze i wydaje mi się, że każdy patrzy na siebie strasznie krytycznie. Macie całkiem ładne cery! Trochę kwasu jeszcze i będzie coraz lepiej.

Ewelka ja chce takie włosy jak ty

Jeżeli macie problem z zapychaniem i rozszerzonymi porami a się malujecie proponuję spróbować mineralnych kosemtyków. Wiem, że i ten wątek był już tu poruszany, ale dzisiaj mam znowu etap zachwytu tymi proszkami. Co prawda marudzę ciągle na trwałość, ale zdecydowanie mniej niedoskonałości mam na skórze, więc warto.

ja ogolnie twierdze ze nie mam zlej cery, jest srednia i klopotliwa, ale bez problemu wszytsko udaje sie zamaskowac. I tak naprawde najwiekszym problemem jest przetluszczanie, podklad jakos 4-5 godzin wyglada fajnie a poźniej to juz musze poprawiac.

a kwasami bawie sie 3 lata, rozne kremy itp dlatego tal licze na ten peeling

milo ze Ci sie wlosy podobaja

a co do mineralkow, czytam watek co jakis czas, juz nawet sie zastanawialam - wiem tanio to wychodzi jak sie zamawia probki, ale ja od razu musialabym wziac pedzel i jakies puder wykanczajacy primer czy cos. Jak tylko bede miec wolna stowke zainwestuja no i panicznie boje sie tego ze nie beda matowic.

ah czekam na kwas z mazidel i nie moge sie doczekac
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując