Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 18:05   #477
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja ogolnie twierdze ze nie mam zlej cery, jest srednia i klopotliwa, ale bez problemu wszytsko udaje sie zamaskowac. I tak naprawde najwiekszym problemem jest przetluszczanie, podklad jakos 4-5 godzin wyglada fajnie a poźniej to juz musze poprawiac.

a kwasami bawie sie 3 lata, rozne kremy itp dlatego tal licze na ten peeling

milo ze Ci sie wlosy podobaja

a co do mineralkow, czytam watek co jakis czas, juz nawet sie zastanawialam - wiem tanio to wychodzi jak sie zamawia probki, ale ja od razu musialabym wziac pedzel i jakies puder wykanczajacy primer czy cos. Jak tylko bede miec wolna stowke zainwestuja no i panicznie boje sie tego ze nie beda matowic.

ah czekam na kwas z mazidel i nie moge sie doczekac
Oj tak, dobrze liczysz, bo trochę trzeba wydać zanim się z kolorem trafi i odpowiednią firmą. Pędzel też kosztuje i stówka jak nic. Ale później jak już się jakieś podstawowe rzeczy ma to minerały tanio wychodzą. No może nie do końca, bo teraz domawiam jeszcze pędzle, żeby mieć do różu osobny i primera

Cytat:
Napisane przez littlefly88 Pokaż wiadomość
ja już wiem-trzeba poprostu uważnie czytać
Ale jak już przeczytasz i będziesz miała dalej wątpliwości to pytaj śmiało. Żeby czasem sobie krzywdy nie zrobić. I opisuj jak zaczniesz kwasowanie!
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując