Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-01, 22:41   #933
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w doborze podkładu, w formule YG. Testowałam Trish i Rebecce.. Trish troszkę lepsza, ale oba kolorki są dla mnie za ciemne, dość mocno odróżniają się od jasno-żółtawej szyi, szczególnie Rebecca, która wychodziła u mnie brzoskwiniowo, brr.
Z Lumiere pasuje mi Light Golden i Light Warm w formule VV (choć mogłyby być i odrobinę ciemniejsze na lato). Z EDM chyba najlepiej wspominam olive fair (intensive).
Leci do mnie wprawdzie próbka Mai Lee, którą zgapiłam od typów jmw (która wydaje mi się "bliska" kolorystycznie pozdrawiam ), ale na wszelki wypadek chciałam się zabezpieczyć (z okazji upustu 30% jestem w stanie zaszaleć i kupić nawet pełnowymiarowy produkt bez testowania). Dawniej strzelałam w typowe beże, dopiero Lumiere pokazały mi, że chyba lepiej wyglądam w podkładzie o lekko żółtawym zabarwieniu, który zresztą najlepiej maskuje moją naczynkową cerę i różowe policzki.
A może coś jeszcze z formuły CM?
Z góry dziękuję za każdą chęć pomocy.
niestety na mnie nie licz, swoje CM wzięłam za jasne - podpasowal mi tylko gratis którego nie ma na stronie o nazwie "Aida" - jak chcesz moge sprawdzić w zamówieniu które to były bo juz ich nie pamietam, a poszly w swiat..- będziesz przynajmniej wiedziec które raczej nie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując