Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy przetłuszczające sie a jednocześnie przesuszone - czy to się nie wyklucza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-10, 11:29   #9
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosy przetłuszczające sie a jednocześnie przesuszone - czy to się nie wyklucza

Cytat:
Napisane przez nikuss3006 Pokaż wiadomość
hmm.. a ja uwazam ze jedwab ii tak jest bardzi dobry do taki wloskow.
Sama mam wlosy takie same jak<aferka> musze je myc co 2 dni najmniej, bo sie przetluszczaja..ale takze mam je bardzo suche i popalone po zabiegach fryzjerskich.
Polecam myc wlosy tak jak do tej pory ale szamponem regenerujacym badz nawilzajacym i pozniej na suche lub wilgotne wlosy nakladac wosk ..ale nie na skore glowy!!!!!
wczoraj w dodatku naczytalam sie o zabiegach z olejkiem rycynowym, ponoc jest barzo dobry na poniszczone wlosy ale jednoczesnie jest bardzo tlusty wiec tez trzeba uwazac ze skora glowy...kupilam sobie taki olejek i jutro mam zamiar go wyprobowac..ale jeszcze nie wiem jak. Sa rozne sposoby mozna go wmasowac w skore glowy( ponoc wlosy szybciej rosna)
mozna dodac do odzywki badz balsamu, i takze zrobic maske z zoltkiem orazz sokiem z cytryny. oczywiscie nalezy to bardzo obficie pozniej spolukac!
zna ktos moze sposoby uzycia tego olejku? jakies proporcje ile olejku a ile soku z cytryny itd??
Moim zdaniem szampon nawilzający/regenerujący nie jest dobrym rozwiązaniem. Wydaje mi sie ze tylko obciąży włosy i nic innego z nim nie zrobi, bo nie wierzę, że zadziała przez 30sekund. Według mnie lepszym rozwiązaniem byłby zwykły szampon, a potem dobra, lekka odżyka/maska np. gloria. A olejek rycynowy i wszystkie inne oleje trzeba dokładnie zmyć szamponem ze 2 razy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując