Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy przetłuszczające sie a jednocześnie przesuszone - czy to się nie wyklucza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-10, 11:30   #10
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Włosy przetłuszczające sie a jednocześnie przesuszone - czy to się nie wyklucza

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
po pierwsze- nie pisz postów pod sobą (opcja edycji i multicytowania)
Przepraszam, mój błąd.

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Co do tego jedwabiu to można go sobie wsadzic w 4 litery, przy takich włosach Masa silikonów (w biosilku jeszcze alkohol), ktore obciążają, przetłuszczają i poprawiają wygląd tylko doraźnie Zapewne jedwab był do kupienia na miejscu u fryzjerki, albo one naprawde nie znają nic lepszego A szampon powinien byc łagodny bez silnych detergentów np. dla dzieci (polecam babydream z rossmana ok. 3-4zł), napewno nie ziołowy, bo takie wysuszaja.
Faktycznie jedwab był do kupienia na miejscu - myslisz że to tylko akcja marketingowa ze strony tej fryzjerki?
Szampon nie ziołowy, no świetnie tylko jaki inny zapewni mi dokładne oczyszczenie tłustej skóry głowy i nie spowoduje szybszego jej przetłuszczania? Używałam kiedyś szamponu dla dzieci i efekt był taki, że musiałam włosy myc codziennie.

Cytat:
Napisane przez nikuss3006 Pokaż wiadomość
hmm.. a ja uwazam ze jedwab ii tak jest bardzi dobry do taki wloskow.
No i jestem w kropce - jadni za inni przeciw

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Według mnie lepszym rozwiązaniem byłby zwykły szampon, a potem dobra, lekka odżyka/maska np. gloria.
Co rozumiesz przez zwykły szampon? Może byc do przetłuszczających?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując