Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-04, 12:51   #3097
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Myślę, że dobrze zrobiłyście kupując do cery suchej. Wcześniej dziewczyny pisały, że te do normalnej/mieszanej okropnie wysuszają. Tyris patrząc na zdjęcia, które załączyłaś prawdopodobnie też dobrze zrobiłaś biorąc ivory. Ja też jestem bladolica i kolor buff (który jest o numer wyżej od ivory) nie jest dla mnie idealnym kolorem- jest trochę za ciemny, i trochę się docina od szyi. Dla zainteresowanych powiem jeszcze, że zdecydowanie jest to ciepły odcień (dla chyba zbyt ciepły, czyt. zbyt żółty ) Co do krycia to jest dobrze ale nie perfekt. Pisałaś, że masz małe pozostałości blizn i pękające naczynka, więc myślę, że sobie z tym poradzi. Pozdrawiam

Dzieki serdeczne za odpowiedz! No pokladam duze nadzieje w tym podkladzie. Mialam od jakiegos czasu swojego faworyta ktory czynil cuda ale niestety cera mi sie pogorszyla (dziekuje serdecznie za to firmie ziaja :P). Teraz wszystko maze mi sie na twarzy i ciemnieje Podklady mineralne mi sie plackuja, pomimo ze zainwestowalam specjalnie w pedzel o ja glupia zamaist w dobry krem badz baze
.
Wiem że podkład jest bez atomizera ale kupiłam sobie szklaną szpatułkę i kombinuje z psikaczem od serum avonowego (zrobilam anwet oddzielny watek na targowisku ze chetnie przyjme bo sama nie stosuje avonowych kosmetykow wiec nie pokusze sie o kupienie tego i wylanie zawartosci do zlewu dla samego psikadla).

Jeszcze jedno pytanko.. jak ten podklad współpracuje z kremem? Chodzi mi o jakiś krem nawilżający (nie używam matujących). Będzie potrzebna baza czy da rade bez?
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując