Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-27, 16:23   #656
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ale super masz ;-). Tez o Cassi myślę. Powiedz mi, jak to się robi i co ile można?
Ja robię z samą ciepłą wodą (ok. 50-60 st). Zalewam proszek, mieszam do gładkiej konsystencji i nakładam na suche, czyste włosy. Potem trzymam w zależności od humoru od 2 do 4-5 godzin. Ale mniej niż godzinę uważam nie warto. Im dłużej trzymasz, tym przy jasnych włosach większa szansa na złote refleksy. Zmywam ciepłą wodą i nakładam na chwilę odżywkę, ale tylko na farbowane końce, które i tak cassi nie dostały.
Ja mam zamiar robić teraz co 2-3 tygodnie, nakładając tylko na naturalki, ale moje włosy cassię bardzo lubią i ogólnie trudno je przesuszyć. Jak się ma włosy suche czy z tendencją do nie-lubienia-ziół to nie robiłabym częściej niż co 4-6 tygodni.
Najpopularniejszą cassią jest ta z Khadi i uważam, że jest świetna. Ale ekonomiczniej jak się chce robić często wychodzi kupowanie od polahenny na allegro, a jakość też jest super
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora