Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odstawienie kosmetyków przeciwtrądzikowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-10, 23:28   #9
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: odstawienie kosmetyków przeciwtrądzikowych

Cytat:
Napisane przez skapula
Tak, dokładnie o ten żel mi chodziło, jest bardzo łagodny, nie zawiera SLS i w moim przypadku świetnie sprawdza się z użyciem wody (jak pisałam wczesniej używam tylko przegotowanej). Nie zmywam nim oczu, więc nie wiem jak sobie z tym radzi.
Ten żel od jakiegos czasu ma nowe opakowanie, kiedyś wyglądał tak:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2189

I z tego co tu zauważyłam, znasz juz ten produkt

Rozumiem Twoje obawy, bo niegdyś przez długi czas używałam antybakteryjnej pianki citrobiotic (całkiem niezła, ale żel Lirene wypada dużo lepiej i jest o połowę tańszy) i nawet nie wyobrażałam sobie żeby zastosować coś innego, bo wydawało mi się, że wszystko, co nie jest antybakteryjne spowoduje u mnie wysyp pryszczy. Oczywiście było to błęde myślenie.
Tak, używałam ten żel w starej wersji. Zostało mi jeszcze trochę żelu do mycia Iwostinu z serii Purritin, ale akurat kończy mi się tonik ogórkowy firmy Ziaja, więc zastąpię go jakimś nawilżającym tonikiem, a jak wykończę żel Purritin, to kupię jakiś żel do mycia nawilżający... Wolałabym coś innego niż Lirene, bo lubię wypróbowywać nowe kosmetyki. Zastanowię się.
Dzięki za pomoc!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując