Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-04, 20:12   #1943
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Bardzo prosiłabym o radę. Nie znam się w ogólę na biochemii, a chciałabym w końcu zacząć używać kosmetyków, które naprawdę pomogą mojej skórze, a nie tylko "pseudo" pomogą
Mam skórę raczej tłustą. Sczególnie policzki, broda, czoło no i nosek. Z tym, że nosek raczej wrażliwy. reaguje na cieplo, często robi się czerwony. Niestety w tych miejscach mam skłonności do zaskórników, wągrów i otwartych porów. Moja skóra praktycznie cały czas się świeci. Nosek i czoło to już non-stop.
na codzień stosuję tylko tonik oczyszczający ( w tej chwili clean&clear), wieczorem peeling (clen&clear), lub Oriflame Optimals Radiance Energy Powder Scrub (Peeling enzymatyczny). Nie stosuję kremów, ponieważ po nich skóra robi się jeszcze bardziej tłusta, a zaskórniki coraz większe. Przez to boję się każdego rodzaju kremu

Bardzo prosiłabym o porady. Z góry dziękuję
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując