Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CUD NA SKÓRKI ! ! ! spróbujcie !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-13, 07:41   #29
MioDzIuLLaa9
Przyczajenie
 
Avatar MioDzIuLLaa9
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ze Swojego -> PoKoiq:)
Wiadomości: 11
GG do MioDzIuLLaa9
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez iskralight
Przeglądałąm wczoraj sporo wątków na temat pielęgnacji skórek, i nie znalazłam takeigo wątku, więc piszę....

Rano...
Wczoraj postanowiłam zając się swoimi paznokciami i wycięłam skórki cążkami, efekt wyszedł bynajmniej nieestetycznie, do tego jeszcze zaczerwienienia i zadziory....
A wieczorem...
Znając właściwości magicznej witaminy A+E, postanowiłam użyc jej od zewnątrz , czyli wzięłam kapsułkę i przebiłam ją szpilką, a zawartość zaczęłam wyciskac na skórki i paznokcie baardzo obficie smarując płytkę paznokciową, i oczywiście najważniejsze skórki (dużo, szeroko, nawet do 5mm za linią paznokcia), i z taka lepką ciapką na palcach położyłam się spać.

Dzisiaj wstaję, patrzę na moje paznokcie i skórki i.... NIE POTRAFIE UWIERZYĆ ! Stan zapalny zmniejszył się, skóra wokół paznokci i paznokcie reozjaśniły się, większośc zadzorów zniknęła a skórki wyglądają cudownie (pamiętajcie jednak że wczoraj je wycinałam).

Kupcie sobie dziewczynki zwykłą witaminę A+E w aptece, 30 kapsułek kosztuje ok 4zł.
ja to spróbowałam, bo moje paznokcie, skorki i cała reszta jest w okropnym stanie ale ostatnio sobie ładnie opiłowałam, co gorsza wyciełam skórki (a tak P.S dlaczego skórek nie radzicie obcinac, bo ja to przeczytałam już po fakcie, a tak to bym nie wycinała), i przed snem posmarowałam capivitem A+E paznokietki.. rano wstaje no i efekt jest zadowalający, nie powiem ;] jutro sobie też posmaruje.. mam nadzieje że tak pare razy jeszcze i fiu fiu.. dzieki Kochana za poradę bardzo mi się przydała
__________________
Nie traktuję się poważnie
Nie dobieram słów przesadnie
Z przymróżeniem oka widzę świat
Nie oglądam się za siebie
Nie udaję, jesli nie wiem
Twoja złość już nie dotyczy mnie
Kto powiedział, że to zbrodnia
Gdy ryzyko jak pochodnia
Podpaliłam lont i płonie
Całe nudne życie moje!!!!!
MioDzIuLLaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując