Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-07, 21:09   #83
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hmm, mozliwe, caly organizm dziala na zasadzie roznych cykli, zmiany poziomu hormonow, itp. Poza tym ja to obserwowalam tez w czasie uzywania tardycyjnej kolorowki czy pielegnacji, jak pewnie wiekszosc z nas, przez pewien okres dany kosmetyk sparwuje sie dobrze i potem skora zaczyna na niego inaczej reagowac, efekt pzrestaje nam sie podobac i siegamy po cos innego. Czasem wracamy do starych, sparwdzonych specyfikow, a okazuje sie,z e nie dzialaja juz tak dobrze jak kiedys. Moze z mineralami tez tak bedzie? Nie wiem, w kazdym razie, to co jest u mnie teraz jej wywolane przez m-d, dopiero dzis od srody pomalowalam sie pierwszy raz, a grudki pojawily sie juz na nastepny dzien po zabiegu. Aha, moja skora na kwasy reaguje histerycznie, nawet na te delikatne.
Ja nie robiłam jeszcze nigdy mikrodermabrazji, ale moja mama tak. Ona miała identyczny efekt co Ty. Na drugi czy trzeci dzień wysyp drobnych grudek. Mi się wydaje, że to efekt delikatnej cery, co wcale nie równa się z wrażliwą (ale sobie wymyśliłam ) Wracając do sprawy, to u mojej mamy minęło to po kilku dniach (może nawet po tygodniu) i potem po prostu cudo. Może po prostu trzeba dać skórze trochę czasu, żeby wróciła do normy, wszytko się wygoiło, bo jednak jest to ingerencja. Ja na Twoim miejscu przesunęłabym następny zabieg o kilka dni, skoro skóra tak zareagowała.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując