Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje pilnie tuszu dajacego aksamitne wykonczenie na rzesach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-25, 11:30   #1
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile

Tusz dajacy aksamitne wykonczenie na rzesach


Drogie Wizazanki,moze z tematu tego watku nie do konca wiadomo o co mi chodzi,wiec juz wyjasniam:
otoz dotychczas uzywalam tuszow do rzes,z efektow ktorych bylam mniej lub bardziej zadowolona,jednak wszystkie z nich po wyschnieciu na rzesach (nie chodzi mi o grudki) tworzyly taka twarda warstwe po ktorej juz nie dalo sie nalozyc kolejnej. teraz planuje zakup nowego tuszu do rzes, po ktorym rzesy bylyby takie gladkie,co jednoczesnie umozliwialoby nakladanie kolejnych warstw w ciagu dnia.
przegladalam recenzje na wizazu i jak na razie najbardziej przymierzam sie do Lycra Extend Astora. czy ktoras z was uzywala go i jest w stanie powiedziec czy bedzie on dawal taki efekt ktorego ja szukam? wydaje mi sie,ze rowniez Lancome Hypnose daje podobny efekt,jednak jak wolalabym kupic tusz,ktorego bede mogla nadal uzywac po 1miesiacu (a tusze z gornej polki maja ponoc to do siebie,ze zasychaja po ok mies. ).aha, moze to byc tusz np z pantenolem w skladzie-wydaje mi sie,ze pantenol tez sprawia,ze rzesy po pomalowaniu sa aksamitne.
dodam jeszcze,ze mam rzesy dlugie, tylko wg mnie raczej rzadkie.
uzywalam juz roznych tuszow- m.in Maybelline Volum Express Turbo Boost, Rimmel Extra Super Lash, Max Factor Lash Lift, 2000 calorie oraz L'oreal Double Extension.
bede wdzieczna za wszelkie porady
pozdrawiam,
chomiczka
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując