Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 10:43   #1730
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
witam! kolejna bladolica sie zglasza.przestalam juz miec kompleksy na temat jasnosci mojej skory i postanowilam ja podkreslac. stoje teraz przed wyborem podkladu,chce kupic revlona ale boje sie ze do mojej suchej skory sie nie nadaje...mam bardzo jasna oprawe oczu,czy przy takim typie urody mozna podkreslac oczy kholem czy to bedzie za duzy kontrast?
Jeżeli chodzi Ci o revlon colorsaty, to jest wersja do cery tłustej/mieszanej oraz do suchej wiec możesz sprobować ten do suchej.

Co do czarnej kredki - na pewno będzie duży kontrast - ale może to będzie fajnie wyglądało? Spróbuj i sama ocenisz, czy efekt nie jest zbyt karykaturalny czy wulgarny, wiele też zależy od ubrania i ogólnego wizerunku. W razie czego zawsze możesz sięgnąć po grafit czy ciemny brąz

Ja na przykład mam jasną oprawę oczu i włosy rozjaśnione na blond, na codzień, jeśli używam kredki, to grafitowej, ale czasem na wieczór robię ciemnego smołka - tylko też zawsze albo ciemnobrązowy, albo szary, bo i tak te kolory dają u mnie wyrazisty efekt, ale kredka wtedy czarna... choć ona tak naprawdę ginie pod smołkiem, jest roztarta...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora