Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Borghese-ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-13, 12:40   #22
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dziewczyny postarałam się zrobić zdjęcia w miarę dobre fluifu Perfekta C Natural Multi-Vitamin Makeup Crema 01. Oglądacie je na własną odpowiedzialność. Chodzi o twarz, jest niestety zniekształcona. Na pierwszym zdjęciu widać jakie mam zmiany alergiczne na twarzy. Na drugim zdjęciu twarz wysmarowana wyżej wymienonym fluidem i jak ładnie przykrył mi te czerwone placki.
Skład: Active ingrediensctyl methoxycinnamate, octyl salicylate, oxybenzone, titanium dioxide.
ingrediens: water, butylene glycol, propylene glycol, dicaprylate/dicaprate, phenyl trimethicone, dimethicone, poliglyceryl, 3oleate, isostearic acid, talc, silica, nylon 12, glycerin, steareth-2, perflouropolymethlisoprop y ether, polysorbate 20, cyclomethicone, triethanolamine, lecithin, tocopherol, retinyl palminate, soy amino acids, zinc oxide, magnesium sluminatum silicate, xantham gum, mimosa wax, trisodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, isobutyloparaben, ethylparaben, propylparaben
May contain(+/-) iron oxides, mica, ultramarines, chromium oxide grenns.

Na temat daty pisze tylko to?- do not use infants under 6 months old.
Moja opinia: konsystencja gęsta, trudno wyjąć z buteleczki bo wąski otwór. Nakładam pędzelkiem do fluidu, troche trzeba się namazać bo dosyć gęsty i rękoma poprawić. Ogólnie jestem bardzo zadowolona , mam bardzo przesuszoną , podraznioną skórę. trochę się zbija w miejscach podraznionych. ale lekka poprawka puderem prasowanym i jest ok. Kolor jaasny taki porcelanowy. Mam wrażenie że mam rozjaśnioną twarz. Nie śmierdzi starością i nie podrażnia bardziej mojej twarzy.
Na jednym zdjęciu porównanie z pudrem prasowanym kolor Buffa z B.
Nie wiem czy wam pomogłam ale pozwalam wam się smiać z mojej uroczej buźki. Dzieciaki które pomagały mi w tej sesji umierają ze śmiechu, twierdzą że wyglądam jak w salonie luster.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez makijazu.jpg (34,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z makijażem.jpg (26,9 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130036.jpg (30,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130037.jpg (44,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130042.jpg (41,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130040.jpg (29,1 KB, 69 załadowań)
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując