Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Borghese-ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 14:23   #28
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jak tylko dostane szybciej niz Ty to na pewno
Fajnie widziec Cie znow w avatarze




Basienko pieknie dziekuje za zdjecia,szczegolowy opis i sklad

Sklad podkladu nie jest taki tragiczny choc sama mam cere wrazliwa i alergiczna i troche obawiam sie oxybenzone zeby mnie nie uczulil.
Kilku skladnikow nie moge odczytacobawiam sie,ze to wina blednego przepisania ale nie bede az tak szczegolowa
Nie powinien przesuszac ale nie kazda cera moze byc z niego zadowolona,dodatkowo powinien ladnie matowic i nadawac aksamitne wykonczenie;poza tym sprawdzi sie wlasnie w ozywianiu cery(co zreszta widac na zdjeciu)
Jest gesty bo w skladnikach aktwnych uzyto titanium dioxide,ktore nadaje gestosci dodatkowo i jednoczesnie zapewnia tez dobre krycie-reszta to rozpuszczalniki i substancje ulatwiajace penetracje.Silikony nadadza gladkosc i poslizg przy aplikacji-podklad nie bedzie "tepy"

Niepotrzebnie sie stresujesz-buzka OK i widac jak ladnie podklad zakryl zaczerwienienia,twarz wyglada na wypoczeta i promienna bez efektu maski.



Dla mnie Revlon tez kiedys byl calkiem niezly ale jak zaczelam sie kwasic to niestety w zaden sposob nie moge nalozyc tego podkladu tak aby nie bylo efektu maski.Ogolnie mam problem z plynnymi podkladami-ostatnia zime przechodzilam z Soraya sceniczna-jedyny podklad ktory lekko kryje i wyglada naturalnie.Jak nic innego nie znajde to chyba przyjdzie pora pokornie do niego wrocic.
Bardzo dobrze wspominam piankowa Isadore ale na zime jest za slaba i problem z kolorem na dodatek nie widzialam jej od jakiegos czasu u mnie w miescie.



Swietny kolor,szkoda ze zle sie czuje z takimi ustami pazurki jak najbardziej
Napisz cos wiecej,czy dobrze sie trzyma,nie zjada zbyt szybko,nie wysusza ust?
piankowa isadore ma moja siostra ale teraz uzywa klinika wlasnie ja nie wiem czy nie powinnam sobie kompaktowego klinika kupic nie wiem za co jeszcze no ale mam pryzmy te 07 ale w sumie dla mnie revlon jest dobry tylko jak mi sie skora luszczy to faktycznie widac go ale to chyba jak wiekszosc podkladow....nie wiem jak mnie nie zapycha to skore wysusza a ile mozna kombinowac??? soraya mnie uczula a z borghesa albo strasznie ciemne albo jakies zolte
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując