Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Borghese-ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-13, 14:53   #29
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
piankowa isadore ma moja siostra ale teraz uzywa klinika wlasnie ja nie wiem czy nie powinnam sobie kompaktowego klinika kupic nie wiem za co jeszcze no ale mam pryzmy te 07 ale w sumie dla mnie revlon jest dobry tylko jak mi sie skora luszczy to faktycznie widac go ale to chyba jak wiekszosc podkladow....nie wiem jak mnie nie zapycha to skore wysusza a ile mozna kombinowac??? soraya mnie uczula a z borghesa albo strasznie ciemne albo jakies zolte
Z Clinique wykonczylam kolejne opakowanie Superpowder Double Face Makeup w odcieniu 07 i moze skusilabym sie ponownie ale nie jest to tak do konca TO,czego szukam i badz tu madra
Pasuje mi prasowaniec Borghese ale zdaje sobie sprawe,ze tak na teraz jest super-zrobi sie chlodniej,bede nizsze temperatury i musowo potrzebuje podkladu
Na pocieszenie dodam,ze tez mam problem z doborem koloru-niby jasna karnacja ale nie bladolica i mam brzoskwiniowy odcien skory,ktory komplikuje sprawe bo niektora kolorowka wtedy wychodzi pomaranczowa albo wsciekle rozowa

Dostane niebawem podklad Bootsa z serii BOTANICS-zobaczymy....powoli koncza mi sie alternatywy i na dodatek pochlaniaja mnie perfumy,a budzet zakupowy i tak juz mocno przekroczylam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując