Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Step VIDEO - pinky make up
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 12:42   #23
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
zgodze sie!

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Pamiętam Twoje początki i o ile pamiętam makijaże składały się z dwóch kolorków, jeszcze narzekałaś że krzywo się malujesz, bo nic nie widzisz
Doszłaś do wprawy, kombinujesz z kolorkami, do tego z czasem właśnie doszły rozświetlacze, róże i inne upiększacze. Opanowałaś świetnie technikę i co tu dużo mówić, świetnie potrafisz te umiejętności wykorzystać. Pomysły masz fajne i tylko się cieszyć makijażem
Hihihi, bo nie widziałam, jeszcze wtedy chyba soczewek nie nosiłam A jak mi trudno było te dwa kolory pomieszać porządnie, łoooo matkoooo Bardzo dużo mi dały Wasze wskazówki i poprawione zdjęcia w ramach instrukcji naocznej
Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Steep rewelacja
Ale ja pytanko takie - jaka jest trwałość takiego makijażu? Tzn czy np jak robisz makijaż rano to do wieczora Ci się nie ściera podkład z buźki? I cienie mają mniej więcej taki sam kolor jak rano? Bo mi kurka po paru godzinach na oczach zostają same kreski, cienie "znikają"

I natchnęłaś mnie na podkład Revlona i korektor HR - normalnie jakieś cuda
Dzięki Mi makijaż trwa na twarzy cały dzień, często nawet i wieczór Jakoś nigdy nie miałam zbytnich problemów ze schodzeniem podkładu z twarzy, często przysypuję go jeszcze pudrem sypkim, moze to dlatego. Za to cienie jak używałam bez bazy to nawet te z wyższej półki po godzinie mi się zbijały i wałkowały, okropieństwo, teraz na bazie trzymają się nieruszone baaardzo długo Poszukaj moich postów ze słowem "baza", "artdeco", "lumene" - kilka razy pisałam na forum o bazach
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Proszę o więcej stepów Świetnie się Ciebie ogląda.
Na moim monitorze nie widziałam tam różowego Ale widziałam że makijaż ładnie błyszczy, poza tym róż działa na Twojej buźce wręcz niesamowicie
Dzięki No różowy cień był na początku samym i tak się jakoś nim zasugerowałam
Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Świetny step. A propop dziabnięcia, to mi się często zdaża szczoteczką do rzes, boli strasznie... Makijaz mi sie bardzo poodba, połączenie kolorów fajne, wyknonanie jak zwykle perfekcyjne.
Dziękuję Ja właśnie ze względu na soczewki bardzo ostroznie maluję rzęsiska
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Świetny filmik i step, wiedziałam od dawna że Yen to zdolniacha, do tego bardzo miła osóbka z przyjemnym głosikiem, miło się ciebie ogląda, poproszę o więcej takich stepów
Dziękuję ślicznie Głos to może i mam miły, ale za to śmiech koszmarny, taki do straszenia dzieci po dobranocce
Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
również tak uważam wykonujesz super makijaże i przyjemnie się ogląda więcej więcej więcej
Dziękować
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując