Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - poradzcie ...:|
Wątek: poradzcie ...:|
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-20, 12:28   #22
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

hehe skąś to znam :P:P
skoro tak to może ci się wypłucze wiem że co za dużo to nie zdrowo ale.. włosom to chyba nie zaszkodzi marzą mi się takie śliczne i zdrowe.. proste dziś zamówiłam jedwab z allegro zobaczymy jak się sprawdzi ;D a ty prostujesz włoski?? czy masz takie naturalne proste??
mandarynka ma serio ładne włosy nie wiem czy moja fryzjerka [bo sama sie boje] wyczarowałaby coś takiego.. poza tym ja mam ciemne z natury więc odrosty :/ już raz przez to przechodziłam ale pasemka? może się skusze a brązik ładny wiesz mi się zdaje że jednak większość brązów wpada w taki rudy po pewnym czasie ;/ >niestety!< choć moja fryzjerka radzi mi właśnie takie kolorki jak rudy, czerwień, rubin, oberżyna itd. :| ja siebie jakoś nie widze :P
za nr dziękuje napisze jak znajde chwilke

ps. zaczynam mieć coraz większego hopla na punkcie włosków jak widze ludzi to jakiś to pierwsze co robie to patrze na ich włosy chyba po LO pójde na fryzjerstwo już mam nawet obrane Studium Zdrowia i Urody a ty gdzie się wybierasz?? bo z tego co kojarze to chyba maturke w tym roku zdawałaś?
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując