Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on mnie tak traktuje?:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-26, 01:18   #25
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
już nie wiem co mam robić
chłopak (20l) Ciągle się mi przyglądał, pytał o mnie (trwało to z 3 msc <właściwie odkąd zaczęłam przychodzić po koleżankę do szkoły do której on chodzi) ale podobno to taki wieczny singiel
teraz wakacje więc go nie widuję, a że mieszka w innym mieście i nie mam z nim żadnej styczności postanowiłam wysłać mu zaproszenie na facebooku i co? nie przyjął ;/
a przyjmuje nawet od nieznajomych (moją kuzynkę której nawet na oczy nie widział przyjął) więc dlaczego mnie nie?
kojarzy mnie na 100% więc dlaczegooo?
znajomi mówią, że skoro to taki wieczny singiel to może nie chce się wiązać a wyczuł że coś może z tego być bo tak to by to olał i przyjął - ale ja się tym tylko pocieszam, bo myślę, że ze mną jest coś nie tak... ;(
po co się o mnie pytał i patrzył do samego końca jak teraz nawet głupiego zaproszenia nie przyjął ? niby to tylko zaproszenie ale to tak jakbym dostała kosza, prawda? już sama nie wiem... napisać do niego na fb? poczekać do września czy dać sobie spokój? próbuję ale nie potrafię

co o tym sądzicie?
Trochę za emocjonalnie podchodzisz do faceta, którego de facto nie znasz. Nie przyjął Twojego zaproszenia na FB- trudno. Pamiętaj też, że to, ze ktoś o kogoś wypytuje nie jest równoznaczne z tym, że ta osoba mu się podoba, więc chyba sama sobie to dopowiedziałaś. Co do patrzenia- też lubię patrzeć na interesujących ludzi ale to nie znaczy, ze chcę z nimi zawrzeć znajomość.

Ja bym sobie dała spokój i nie pisała żadnych scenariuszy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując