Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-22, 17:55   #26
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

a i ona tez jak widac na fotach ma jasniutka cere,zarozowiona opala sie na czerwono a pozniej jest zlota i ma piegi wg mnie super jej w takim srebrzystym i duzo osob to mowi nie wiedzac nie raz ze to nie jest jej naturalny kolor


edit:

znalazlam fotke z kolorkiem wlsow jaki obecnie ma wlasnie moja kolezana po tym szamponie jak regularnie stosowala) dla porownania before (jej foto)i after( w postaci foty innej dziewczyny ale z takim kolorkiem jak ona ma teraz

a zwroccie uwage ze ta dziewczyna ( nie moja kolezanka) tez ma delikatna rozowawa cere i nie slicznie wyglada z tym kolorkiem


a ta 3 fota(dziewczyna z najdluzszymi wlosami )to taki kolor ma wlsow jak kilka razy pod rzad uzywa tego szamponu:,jedno mycie przed przesadzeniem tzn zanim jej wlosy nabiora niebieskawego odcienia z nadmiaru szamponu)zadko sie zdaza ale czasem sie zapomnie za dlugo potrzyma za wielka ilosc szamponu na wlosach lub slabo spieni ale kto sie nie zna nie zauwazy a wraca do normy przy nastepnym myciu i juz poprawnym nalozeniu szamponu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (51,7 KB, 854 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasnee.JPG (31,6 KB, 700 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg %21%21%21%21%21dlugie.jpg (43,5 KB, 983 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2007-05-22 o 20:17
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując