Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-30, 18:32   #13
agnes4-19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mój komputer ;)
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer Poznan

Słuchaj, ja u tej Pani co Ci napisałam byłam pierwszy raz, moje włosy były też"po przejściach", unikałam fryzjerów jak ognia przez rok po tym jak mi baba w Suchym Lesie zrobiła zółte(!!!) włosy!!!!!!!!!! Byłam u Kadusa gdzie nałożyli mi toner ale toner po 2 miesiącach sie spłukał, zostały odrosty i wyglądałam okropnie. Az do zeszłego tygodnia,naprawdę poleciła mi Panią Kasię moja kuzynka. W życiu nie byłam u lepszej fryzjerki,naprawdę. Kobieta z tego"czegoś" wyczarowała super włoski w 3 kolorach i teraz tylko do niej będę chodzić.Powiedziała że przed balejażem włosów się nie myje, a młodym osobom ona nie farbuje tylko zawsze lekko rozjaśnia albo robi tonerem zeby nie zniszczył włosów.Ja mam 3 kolory- brąz, ciemny blond i jasny blond. Ale moja kuzynka (która tez tam chodzi) ma super kolorek taki jak właśnie Ty byś chciała- taki blondzik, trochę słoneczny, trochę przyciemniony, troszkę złocisty. Naprawdę jak pójdziesz tam to na 100 procent będziesz zadowolona. Zastanów się.POZDRAWIAM SERDECZNIE
agnes4-19 jest offline Zgłoś do moderatora