Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-19, 18:57   #618
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wantoszka Pokaż wiadomość
Hej bylam ostatnio u kosmetyczki na oczyszczaniu mam cere naczynkowa i to bardzo wiec musiala sie obchodzic ze mna jak z jajkiem.Zrobila mamikrodermabrazje o matulo!!!!myslalam ze to bedzie cos przyjemnego a przynajmniej nie bedzie bolalo.Czulam sie jakby wyciarala mi skore papierem sciernym,ale to jest podobno najskuteczniejsza metoda na oczyszczanie skory,polega na scieraniu naskorka drobinkami krzemu.Ogolnie przesiedzialam tam2,5h ale warto bylo!!!


Jak to scieranie skóry papierm ściernym?
Ja równiez mam skóre z dużą ilością naczynek, wrażliwą ale także mam wągry . no i od solarium niestety stała się jeszcze bardziej przesuszona (a mam suchą ) z dużą iloscią zmarszczek mimicznych co dodaje mi LAT Pryszczy jako takich nie mam ale za to mam blizny po tych, ktore kiedys wyskoczyły. Moja cera to niestety mały drmat! Juz nie wiem co robic ...
cO POLECACIE na cere mojego typu?
Bylam kilka razy na oczyszczaniu ale mam przykre doswiadczenia, po jednym z nich mialam na twarzy skorupę, która mi pekła po kilku dniach i mialam zywe rany na twarzy.
Fakt faktem kosmetyczka powiedziala, ze u mnie nie ma co oczyszczać - skora jest jedynie tragicznie przesuszona i zalecila mi maseczkę z siemienia lanianego ...
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując