Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 18:32   #5108
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

proszę więc o rady w jakich odcieniach powinien być korektor, podkład i puder
Ja jednak zdałabym się na MACowych makijażystów. Już choćby dlatego, że oni mogą Ci się dokładnie przyjrzeć, a my nie . Poza tym przez internet takie porady rzadko kiedy bywają trafne.
Na początek radzę stanowczo odciąć się od tego co piszą w prasie kobiecej, a raczej nabrać do tego pewnego dystansu i nie traktować jako jedyne wytyczne.
Mnie też zdziwiło jak mi pani w MACu dobrała korektor pod oczy w tonacji ciepłej - NC, mimo, że podkład to z NW. Dobierała mi go akurat do odcienia moich własnych lekkich cieni pod oczami i jak nałożyła to sprawdził się genialnie
Zaufac specjalistom, w MACu raczej nie spotka sie przypadkowych osób, które będa chciały Ci coś wcisnąć (raz mi chyba odradzano nawet jakiś odcień czegoś, mimo że się upierałam, bo uważałam, że fajnie bedę wyglądać)

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
chciałabym mieć jeden klasyczny zestaw, ale jeżeli masz ulubione zestawy "kolorowe" to z chęcią się z nimi zapoznam, zresztą pewnie nie tylko ja

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------


od kiedy napisałaś o niebieskawych gałkach ocznych, to ile razy patrzę w lustro to wydaje mi się, że też mam z lekką poświatą niebieską, ale pewnie tylko zasugerowałam się
muszę wypróbować jakąś tanią granatową kredkę i jak spodoba mi się efekt zainwestuję w polecaną przez Ciebie kiedyś lubiłam malować oko na brązowo i dawać turkusową kredkę na dolną powiekę i wyglądało to nieźle... coraz bardziej przekonuje się do Twojego pomysłu
Najważniejsze to chyba próbować - a nóż coś fajnego wyjdzie przez przypadek
z tym, ze z tanią kredką to może być różnie - unikaj matowych i przygaszonych odcieni.
Bardzo ładne granatowe ma tez Bourjois - Duochrome, taka metaliczna i jeszcze jakaś z delikatnym brokatem. No i najpiękniejsza to chyba Chanel - Blue Jean. No i MAC - Fly by Blue
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora