Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-21, 18:41   #5109
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja jednak zdałabym się na MACowych makijażystów. Już choćby dlatego, że oni mogą Ci się dokładnie przyjrzeć, a my nie . Poza tym przez internet takie porady rzadko kiedy bywają trafne.
Na początek radzę stanowczo odciąć się od tego co piszą w prasie kobiecej, a raczej nabrać do tego pewnego dystansu i nie traktować jako jedyne wytyczne.
Mnie też zdziwiło jak mi pani w MACu dobrała korektor pod oczy w tonacji ciepłej - NC, mimo, że podkład to z NW. Dobierała mi go akurat do odcienia moich własnych lekkich cieni pod oczami i jak nałożyła to sprawdził się genialnie
Zaufac specjalistom, w MACu raczej nie spotka sie przypadkowych osób, które będa chciały Ci coś wcisnąć (raz mi chyba odradzano nawet jakiś odcień czegoś, mimo że się upierałam, bo uważałam, że fajnie bedę wyglądać)
może masz rację naczytałam się sporo w necie i wszędzie było napisane, że podkład koloru skóry, lub jaśniejszy.. korektor ton lub nawet dwa jaśniejszy od podkładu.. puder tak samo.. i zwątpiłam..

myślałam po prostu, że są jakieś główne zasady dobierania odcieni stąd mój niepokój..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora