Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 13:40   #5127
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

dziękuję Ci.. ma to sens..

trochę mnie uspokoiliście, bo zaczęłam już schizować
Tak jak pisał KNK dobieranie korektora pod oczy to troche skomplikowana sprawa, trzeba wziąc wiele rzeczy pod uwagę, myślę, ze powinnas zaufac makijażystom w MACu . Nie wiem czy jest to tam praktykowane, ale jak masz wątpliwości poproś o zymizianie na buzi, żeby sprawdzic efekt Ja tak zawsze prosze co prawda nie w MACu, bo nie mam go w Poznaniu, ale w Douglasie większosc rzeczy przed zakupem dosc wnikliwie testuje, po wcześniejszych wpadkach i niewypałach zakupowych

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no i przyszły moje pigmenty.. i jak na moje oko, niestety podróby
same oceńcie

tutaj kolor Grape
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a tutaj Lovely Lily

oraz porównanie jednego z drugim..

przepraszam za nowy post, ale w jednym nie mieszczą się wszystkie zdjęcia..
Najlepiej poczekaj na Nevadę lub Geonię - one mają szósty zmysł w rozpoznawaniu podróbek, sporo kupują/kupowały i mają wprawę . Ja swoje zakupy pigmentów na Ebayu konsultowałam z Geonią i nie zaliczyłam skuchy ( na szczęście ). Dużo może pomóć Mariola (niestety rzadko zagląda ) lub KNK z racji posiadania wielu pigmentów.

Nie wiem czy to pomoże, ale moje 3 pigmenty ( również ten zakupiony w salonie ) mają na spodzie srebrne okrągłe naklejki z nazwą i kodem, czego nie ma w przypadku Twojego grape. Również nie znam wnikliwie tych kolorów, więc więcej niestety nie powiem
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora