Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 13:47   #5128
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Tak jak pisał KNK dobieranie korektora pod oczy to troche skomplikowana sprawa, trzeba wziąc wiele rzeczy pod uwagę, myślę, ze powinnas zaufac makijażystom w MACu . Nie wiem czy jest to tam praktykowane, ale jak masz wątpliwości poproś o zymizianie na buzi, żeby sprawdzic efekt Ja tak zawsze prosze co prawda nie w MACu, bo nie mam go w Poznaniu, ale w Douglasie większosc rzeczy przed zakupem dosc wnikliwie testuje, po wcześniejszych wpadkach i niewypałach zakupowych





Najlepiej poczekaj na Nevadę lub Geonię - one mają szósty zmysł w rozpoznawaniu podróbek, sporo kupują/kupowały i mają wprawę . Ja swoje zakupy pigmentów na Ebayu konsultowałam z Geonią i nie zaliczyłam skuchy ( na szczęście ). Dużo może pomóć Mariola (niestety rzadko zagląda ) lub KNK z racji posiadania wielu pigmentów.

Nie wiem czy to pomoże, ale moje 3 pigmenty ( również ten zakupiony w salonie ) mają na spodzie srebrne okrągłe naklejki z nazwą i kodem, czego nie ma w przypadku Twojego grape. Również nie znam wnikliwie tych kolorów, więc więcej niestety nie powiem
też zwróciłam uwagę na różnicę obu pigmentów.. dlatego zrobiłam zdjęciu obu koło siebie.. pomyślałam, że może to dlatego, że Grape jest chyba Pro, a Lily 'normalny'.. ale nie wiem

czekam cierpliwie
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora