Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-15, 13:31   #18
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez pkawecka Pokaż wiadomość
moja koleżanka ze swoim długoletnim narzeczonym planowali huczne wesele. przygotowania trwały rok. na trzy tygodnie przed dniem ślubu oznajmił jej ni z tego ni z owego, że on się jednak zastanowił i chyba nie jest gotów na taki krok jak ożenek. poprosił o przesunięcie terminu ślubu o pół roku, bo coś tam. tydzień póżniej rzucił ją. a dwa kolejne tygodnie później ożenił się z inna, bo była w ciąży.
YYYYYYY......


Ja będąc w związku z eksem,to było może po 2 latach bycia razem.Zawsze przyjeżdzał w sobote,nie mogłam się wtedy doczekać jego przyjazdu/ów.Stoje na tym PKP,pociąg przyjeżdzał a ja czekam i wypatruje czy już wysiadł i idzie w moją strone.A gdzie tam,nie bylo go,zadzwoniłam jużnieźle wkurzona a on tłumaczy,że sory ale coś mi wypadło i nie mogłem przyjechać. Takie zdarzenia miałam może z dwa razy,że ja się tak dawałam omamić.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora