Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-15, 15:44   #28
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Jak byłam kiedyś młoda i głupią 18-nastką spotykałam się z facetem 10 lat starszym ode mnie,chodziliśmy na kawkę,na obiadki,trzymaliśmy się za rączki ale gość zawsze o 20 pakował się w samochód i jechał do domu,w weekendy to już wogóle nie miał dla mnie czasu.
Jako roztropne jednak troche dziewczatko spytałam się w końcu czy aby nie jest żonaty,odpowiedział że oczywiście,że nie,jak wogóle mogło mi to wpaść do głowy.
Spotykałam się więc z nim nadal tylko,że pewnego razu jedlismy coś w MCDonaldzie a w tym samym MCDonaldzie jadła sobie coś matka jego dziecka wraz z samym dzieckiem
Oczywiście wtedy to była dla mnie wielka tragedia a gośc wmawiał mi,że nie mam powodu żeby go z tej racji rzucać bo on mnie nie okłamał ŚLUBU Z NIĄ PRZECIEŻ NIE MA,a pytałam się tylko czy nie ma żony.
Jakos mi nie przyszło do głowy aby się zapytać: "a nie żyjesz w takim razie z jakąś kobietą bez ślubu i nie masz jeszcze z nią dziecka"
Najlepsze,że koleś był zdiwiony,o co mi wogóle chodzi,żony przecież nie ma.
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora