Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o KOSMETOLOGIĘ
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 22:30   #162
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Asieńka no to jesteśmy w jednej grupie na włoskim Ja jestem taaaka spostrzegawcza-dopiero teraz przyglądam się Twojej fotce w profilu-czy przypadkiem nie byłaś dzisiaj w dżinsowym kompleciku i rozpuszczonych włosach?
Maripossa byłam w jeansach (jedna z niewielu chyba na inauguracji bo z tego co widziałam "dziewczęta" były wypacykowane-przepraszam jeśli to określenie kogoś uraziło )zielonej bluzce i szarym żakiecie,miałam plecak,włosy w kucyk i okulary Asieńka może Ty mnie kojarzysz-na włoskim siedziałam z Krysią (niesamowita kobitka ), która pytała prowadzącą czy jest fajniejsza od tej drugiej
Mnie wykład jakoś nie usypiał bo było mi zimno a wtedy spać mi się nie chce A ten rozwiany włos..no powiedzcie same-ta babka też jest "emejzing" na swój sposób Bardzo mi się spodobało jak powiedziała że szkoła jest tania.Ja rozumiem że tańsza od innych ale nie przesadzajmy...no chyba że jak chce to może mi fundować przez 3 lata te 390 zł miesięcznie
aha i co mnie wkurza-że ksiażka do włoskiego kosztuje 70zł i nie można jej skserować.I tak ją pewnie kupię ale pomarudzić muszę
Piszta kobity o swoich wrażeniach-fajnie tak poczytać o punkcie widzenia innych ludzi
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując